Про нас
Навчальний центр кафедра «Холодильного обладнання»

Навчальний центр кафедра «Холодильного обладнання» - це більше 20 років досвіду викладання, наукової діяльністі та співпраці з українськими і міжнародними підприємствами галузі HVAC/R.

У нас здобувають найбільш затребувані професії в сферах кондиціювання повітря, опалення, вентиляції та холодозабезпечення. Ми готуємо спеціалістів з «нуля», проводимо перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців.

В вашому розпорядженні: аудиторія, обладнана всім необхідним для успішного навчання; навчальні стенди, для відпрацювання практичних завдань та набуття необхідних вмінь і навичок; конспект лекцій - для економії вашого часу і концентрації зусиль на отриманні знань і вмінь; чай, кава, смаколики.

За роки викладацької діяльності нами була розроблена концепція технічної освіти, яка позбавлена недоліків державних закладів. В її основу було покладено передові педагогічні технології.

Особливість нашого досвіду в тому, що ми викладали саме в галузі «ОВіК та охолодження». Наші наукові дослідження, статті та виступи на конференціях теж стосуються цієї галузі. Відповідно і знання мат-частини ми розвивали саме про те, що викладаємо. Все це дозволило розробити ефективні навчальні курси для робітників галузі та новачків.

Наші випускники успішно відкривають власні справи та влаштовуються на работу як в Україні так і за кордоном.

Запрошуємо на навчання до навчального центру. Пропонуємо опанувати нову спеціальність, набути нових знань або розширити їх межі. У нас ви зможете підвищити власну кваліфікацію або кваліфікацію своїх робітників. Ми підготуємо з ваши робітників - спеціалістів, з врахуванням ціленаправленості та специфіки вашого бізнесу.